Wyjazd w góry większości osób kojarzy się z wyczerpującymi i całodobowymi wędrówkami górskimi, po których wraca się do domu bardziej zmęczonym niż przed wyjazdem. Nic bardziej mylnego! Piękne, górskie krajobrazy w połączeniu z hotelem ze strefą spa to recepta na udany i relaksujący wyjazd dla całej rodziny! Jest to również idealny sposób na weekendowy relaks z przyjaciółką lub drugą połówką. Gwarantujemy, że nawet zagorzały fan kanapowego leniuchowania będzie zadowolony!

Hotel wellness & spa – odzyskaj równowagę między ciałem, a duchem

Hotel spa góry to sposób na ucieczkę od problemów i stresów dnia codziennego. Dzięki obecności masażystów i kosmetyczek na terenie obiektu oraz oferowanych przez nich usług, klienci mogą cieszyć się z zabiegów relaksacyjnych bez wychodzenia poza mury hotelu. Hotele wyposażone w strefę wellness & spa dla swoich klientów przygotowali nie tylko profesjonalne zabiegi relaksacyjne, ale także hotelowy basen wyposażony w hydromasaż oraz bicze wodne. Po całym dniu atrakcji górskich jest to idealny sposób na rozluźnienie mięśni i oczyszczenie głowy z nadmiaru myśli. W wielu obiektach hotelowych istnieje również możliwość wzięcia udziału w grupowych zajęciach fitness, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony kobiet. Górskie tereny mają wiele do zaoferowania nie tylko dla mieszkańców kraju, ale również dla zagranicznych turystów, a jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest Kotlina Kłodzka.

Weekend w górach – Kotlina Kłodzka

Kotlina Kłodzka to miejsce położone w Sudetach Środkowych, otoczone między innymi górami Stołowymi i Bystrzyckimi. Oprócz hotelowych przyjemności w Kotlinie Kłodzkiej, możemy odwiedzić miejsca takie jak Park Miniatur, tereny Parku Narodowego Gór Stołowych czy Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Miejsca takie jak Kotlina Kłodzka hotele z basenem należy więc traktować nie tylko jako konieczny do znalezienia nocleg, ale przede wszystkim jako miejsca odnowy biologicznej, które przyniosą ukojenie każdemu!

Polecane Artykuły